(© KPP Tomaszów Maz. )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wypadek na drodze wojewódzkiej nr 716 w Łaznowie w gminie Rokiciny. Do wypadku doszło podczas manewru wyprzedzania. W Jankówku wypadek spowodował pijany kierowca quada.

Na drodze W716 w Łaznowie doszło wczoraj rano do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Policjanci ustalili, że kierowca bmw, 33 - letnia mieszkanka Pabianic, która jechała w stronę Koluszek, podczas manewru wyprzedzania, na skrzyżowaniu z drogą powiatową zderzyła się z jadącym w tym samym kierunku oplem.

- Kierowcą opla był 20-letni mężczyzna, który w tym samym czasie rozpoczął manewr skrętu w lewo - informuje kom. Katarzyna Dutkiewicz - Pawlikowska z komendy w Tomaszowie. - Zarówno kobieta, jak i mężczyzna byli trzeźwi.

Dwóch pasażerów bmw w wieku 31 i 16 lat trafiło do szpitala. Sprawę wypadku w Łaznowie prowadzą policjanci z Rokicin.

Również wczoraj w gminie Rokiciny przed godziną 21 do wypadku doszło w Jankówku. 35-letni mieszkaniec gminy Rokiciny swoim quadem wjechał w słup energetyczny. Mężczyzna był kompletnie pijany - miał w organizmie 2 promile. Trafił do szpitala. Sprawę prowadzą policjanci z Rokicin.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!