Tomaszowianki znów z pucharem w IX Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty w Głownie (foto)

Tomaszowianki z pucharem na ogólnopolskim  turnieju w Głownie
Tomaszowianki z pucharem na ogólnopolskim turnieju w Głownie AS
Drużyna siatkarek Ogniska TKKF ZNP w Tomaszowie Mazowieckim zajęła trzecie miejsce w IX Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty w Głownie.

Po raz kolejny wygrały nauczycielki z Aleksandrowa Łódzkiego. Drugie miejsce wywalczył debiutujący w tej imprezie zespół z Rawy Mazowieckiej, który uległ zwyciężczyniom dopiero w tie breaku.

Tomaszowianki, które zajęły trzecie miejsce w turnieju, grały w składzie: Iwona Piotrowska (kapitan), Katarzyn Adamus, Katarzyna Winkiel, Marlena Jaroszewska, Anna Florczyk, Renata Bernat, Sylwia Czekaj.
Kierownikiem drużyny jak co roku był prezes Ogniska TKKF ZNP Antoni Smolarek.

Turnieje pracowników i emerytów oświaty

Zarząd Ogniska TKKF ZNP i Zarząd Oddziału Powiatowego ZNP w Tomaszowie zapraszają do udziału w XI Powiatowym Turnieju Kręglarskim oraz Tenisa Stołowego Pracowników i Emerytów Oświaty (nauczyciele, administracja, obsługa). Turniej kręglarski odbędzie się 11 grudnia, godz.16.30 w kręgielni miejskiej przy ul. Strzeleckiej 26.

Natomiast zawody tenisa stołowego przeprowadzone będą się 15 grudnia, godz.9.30 w auli ZSP nr 1 (wjazd od ul. T. Kawki). Rywalizacja wśród kobiet i mężczyzn odbywać się będzie z podziałem na kategorie wiekowe, a ponadto w kręglach także z udziałem 3 - 4 osobowych zespołów z danej szkoły lub innej placówki oświatowej.

Jak co roku współorganizatorami tych imprez są Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta i ZSP nr 1. Obowiązuje zmienione obuwie sportowe.
Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem tel. 660 975 201.

Zgłoszenia przyjmowane będą także przed rozpoczęciem każdej imprezy.