Tancerze TICO Opoczno na podium turnieju w Rędzinach koło Częstochowy

Maciej Kołodziejczyk i Marta Dukat z TICO Opoczno stanęli na najwyższym stopniu podium ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego rozgrywanego w miniony weekend w Rędzinach koło Częstochowy.

Podopieczni Tomasza Miękusa, pierwszego dnia zawodów pewnie wygrali rywalizację w kategorii 12-13-latków w klasie D, pozostawiając w pokonanym polu trzynaście innych duetów. Drugiego dnia para TICO zajęła drugie miejsce, ustępując miejsca jedynie duetowi z Krakowa.

W Rędzinach bardzo dobrze zaprezentowały się inne duety TICO. W kategorii par 14-15-letnich, w klasie E, trzecie miejsce na podium wytańczyli Bartek Chomicz i Kasia Lewocha. W rywalizacji par 12-13-letnich w klasie C, na szóstym miejscu w ścisłym finale tańców standardowych sklasyfikowani zostali Krzysztof Kołodziejczyk i Ola Piekarz. W stylu latynoamerykańskim opocznianie uplasowali się na dziewiątej pozycji.

W Studio Tańca TICO rozpoczęły się zajęcia w grupach z tegorocznych naborów. Szczegóły na www.tico.opoczno.pl