Pijany mężczyzna, któremu w barze odmówiono sprzedaży piwa wpadł w szał i potłukł cenne wazony. Nie ujdzie mu to na sucho.

Do zdarzenia doszło w jednym z lokali gastronomicznych w Tomaszowie Maz. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, chciał kupić piwo. Kiedy spotkał się z odmową, potłukł stojące na stolikach dwa wazony. Jak się okazało wazony były bardzo wartościowe, jeden kosztował 5 tysięcy złotych. Mężczyzna opuścił lokal. Właściciel baru zawiadomił policję.

Kryminalni ustali wizerunek sprawcy. Do zatrzymania podejrzanego doszło 15 lutego w miejscu jego zamieszkania. Mężczyzna nie krył zaskoczenia poranną wizytą stróżów prawa, oraz wartości przedmiotów które uszkodził. Został przewieziony do komendy policji, gdzie usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Nie był w przeszłości notowany.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!