Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W piątek w godz. 4-7 zamknięta będzie droga S8 między węzłami Babsk i Kowiesy. Jest to spowodowane działaniami prokuratury w sprawie śmierci posła Rafała Wójcikowskiego

Jadący „jedynką” w stronę Warszawy będą musieli na węźle Piotrków Trybunalski Zachód kierować się na Gdańsk, potem na węźle Łódź Północ skręcić na Warszawę.

Za Piotrkowem na S8 w stronę Warszawy można będzie w Rawie Mazowieckiej skręcić w drogę nr 72 w stronę Łodzi, a później drogą 707 dojechać do Skierniewic, skąd do A2 będzie można dotrzeć drogą nr 70.

Druga możliwość to w Rawie zjechać na drogę 725 w kierunku Białej Rawskiej, potem 728 i dojechać do S7. Przejazd z Warszawy na południe będzie otwarty.

Droga S8 będzie zamknięta, ponieważ prokuratorzy i biegli będą starali się odtworzyć przebieg wypadku, w którym zginął poseł Rafał Wójcikowski.
CZYTAJ WIĘCEJ O WYPADKU:

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!