Jak "to" się robi na szczycie zjeżdżalni na publicznym basenie? Dobrze wiedzą już nie tylko w Opocznie.

"Opoczyńska Fala" rozpala wyobraźnię internautów za sprawą półtoraminutowego filmiku, nagranego telefonem komórkowym z basenowego monitoringu. Nagranie na YouTube błyskawicznie robi karierę na internetowych portalach. Nic więc dziwnego, że w Opocznie nie mówi się dziś o niczym innym.

Na filmie widać dwoje młodych ludzi w strojach kąpielowych i czepkach na głowach, siedzących u wlotu do rury zjeżdżalni i obejmujących się w niedwuznacznej pozie. Na nagraniu po niespełna półtorej minucie, wyraźnie spłoszeni, prawdopodobnie przez zbliżającego się użytkownika pływalni, zjeżdżają wspólnie w dół.
Nagranie zarejestrowała jedna z czternastu kamer, zainstalowanych na basenie. Nie widać twarzy, ale burmistrz Opoczna jest przekonany, że nie są to opocznianie...
- Ustaliliśmy, że w czasie gdy kamera zarejestrowała ten ob-raz, z basenu korzystała grupa młodzieży spoza powiatu opoczyńskiego - mówi burmistrz Opoczna Jan Wieruszewski.

Nie ma wątpliwości, że autorem filmu jest pracownik pływalni, bo tylko oni mają dostęp do monitoringu. Szef krytej pływalni próbuje teraz wyjaśnić, kto konkretnie sfilmował miłosne igraszki.
- Na basenie pracuje dwadzieścia osób, zrobić mogła to połowa z nich - szacuje Robert Kowalski, dyrektor "Opoczyńskiej Fali".

Co grozi autorowi filmiku, jeśli zostanie ustalony?
- To, co przewiduje kodeks pracy - mówi szef pływalni.

Jego zdaniem, ustalono już, że nagranie pochodzi z początku tego roku, ale dopiero niedawno trafiło do sieci. Ktoś musiał je więc zarchiwizować, bo po dwóch tygodniach filmy z monitoringu są automatycznie kasowane.
Nikt z "bohaterów" filmu nie zgłaszał, przynajmniej na razie, do dyrekcji pretensji. By ustrzec się przed ewentualnym kolejnym wyciekiem nagrań, ograniczono liczbę osób, które mają dostęp do monitoringu. Wprowadzono też system kodów, pozwalających szybko i bez jakichkolwiek wątpliwości określić, kto i kiedy oglądał nagrania.

Opocznianie o nagraniu z basenu dyskutują z wypiekami na twarzach, spadku frekwencji na pływalni nie odnotowano...

UWAGA! Film zawiera treści mogące uchodzić za nieobyczajne. Tylko dla osób pełnoletnich!

Komentarze (23)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

martyna (gość)

szczerze to to jest nienormalne i chańba trzebabyło wymienic i albo porządnie umyć tom zjerzdzalnie

Nobody (gość)

Te a ja tam poszedłem i pytam jak to ja nie- a z kim się trzeba przespać żeby karnet dostać. A taka konsternacja nastała że hej i jeszcze dodałem jakoś nie widzę lasu rąk. Klientka co się ubierała to myślałem że pęknie ze śmiechu a obsługa basenu; no normalnie kamienne twarze i jedna nie wytrzymała i mi grzecznie wytłumaczyła. To się nazywa TRZYMAĆ FASON . Jak Boga kocham nic nie wiedziałem o tym zajścju. Ale tak myśle że przecież dorośli byli i odpowiedzialni a we wodzie to zawsze higieniczniej. Za moich czasów mówiło się - w Opocznie jak w Opocznie i wypije człowiek i wypocznie ale tera to trza to zmienić na i por... i wypocznie dobra lece na basen nie. Nobody

miki (gość)

Oj, kiepska dziś ta młodzież. Dwie sprawy:
1. Pozycja "kwiat lotosu" to pozycja bliskości. Jej walorem jest to, że partnerzy dotykają się dużą powierzchnią ciała - nie tylko genitaliami, ale i brzuchami i piersiami. Tu żadnej bliskości nie było, dziewczyna nawet nie zdjęła ani nie zsunęła stanika. Żadnych porządnych pieszczot, dotykania itd.
2. W tej pozycji można uprawiać seks b. długo, wymaga to tylko wyczucia rytmu partnera. To jest dobra pozycja dla facetów mających problem z wczesnym wytryskiem - bez problemu można wytrzymać 15-30 minut, a słyszałem też o 40-50, ale też i dla kobiet mających problem z orgazmem pochwowym. Ale do tego trzeba przyglądać się partnerowi, a nie tylko sobie. Ta dziewczyna orgazmu na pewno nie miała, facet w żaden sposób porządnie jej nie pobudził i doszedł w ok. 30-40 sekund od początku penetracji. Żałość i ignorancja. Rozumiem, dzisiejsza młodzież jest wyedukowana, wyzwolona itd. Ale niech choć robi to porządnie!

Kuba (gość)

Co za kraj ktoś lubi hardcorowy sex to niech go uprawia.Na necie jest pełno poro i dzieci już dawno wiedzą co to jest sex


Coś wam to przeszkadza ? Na basenie jest chlor to zabije plemniki :)

KRÓTKA (gość)

fakt faktem fantazja w moło odpowiednim miejscu,ale osoba ktora to poscila jest kretynowata na maxa!uważam że wszystko jest dla ludzi pod warunkiem że otaczaja nas tez normalni ludzie, a osoba która to ujawniła jest głupia, pusta i sama pewnie tylko marzy o takich fantazjach i doznaniech!po krótce jest nie spełniona seksualnie i z tego powodu ogromnie jej/jemu żal,ale patrz istoto na innych doznania może ci to w czymś pomoże!!!!!!!

agnieszka (gość)

Jeżeli w sieci pojawiły się intymne filmy lub zdjęcia z twoim udziałem, masz w związku z tym problemy opowiedz nam o tym,
Zgłoszenia a.lubawska@tvn.pl 516444962

pracownik (gość)

Ciekawe czy dyrektor basenu miał podpisane z pracownikami ustalenia co do obrazów z monitoringu skoro próbuje teraz kogoś zastraszyć.Jak dla mnie to ci młodzi mają ogromną wyobraźnię i temperament, na pewno nie będą się nudzić w swojej sypialni tak jak jest to z większością tych co to zachowanie krytykują ponieważ brak im odwagi i wyobraźni na urozmaicenie swojego pożycia seksualnego

Ania (gość) (ww)

Grunt w tym, że ktoś potem w tym co z Tej parki wyszło w trakcie seksu będą się kąpać inni. Ohyda! Nigdy więcej tam nie pójdę.

Artur (gość) (sylwiuss)

Tobie zabrać dostęp do netu i jeszcze kazać zanurkować w basenie z cudzą spermą. Następny raz zastanów się czy basen publiczny to miejsce dla takich igraszek i czy pływanie po wytrysku zastąpi kąpiel dla tej dziewczyny.

sylwiuss (gość)

dla osoby ktora to nagrala i wyniosla ale takim jestesmy narodem z kogos sie posmiac a to samo robi w domu