Rywalizowali w kręglarstwie i tenisie stołowym. Pracownicy oświaty walczyli o medale i puchary organizator
W kręgielni OSiR w Tomaszowie Maz. odbył się VII Powiatowy Turniej Kręglarski Pracowników i Emerytów Oświaty. Przedstawiciele tej profesji rywalizowali również w turnieju tenisa stołowego. Na najlepszych czekały medale i puchary...

W turnieju kręglarskim każdy z zawodników wykonywał 40 rzutów do pełnych.

W kategorii młodszych seniorek (do 50 lat) wygrała Ewa Cyniak (ZS nr 4) – 205 pkt. przed Martą Dziubecką ( P nr 11) – 181 pkt. i Ewą Radzyńską (G nr 6) – 170 pkt.

Pierwsze miejsce w seniorkach (pow. 50 lat) zajęła Stanisława Bogacka (ZS 4) – 189 pkt. Wśród młodszych seniorów znów najlepszy był Tomasz Dziubecki (SP 14) – 243 pkt. wyprzedzając Damiana Dziubeckiego (ZS 4) – 224 pkt. i Jacka Matyszewskiego (ZSP nr 1) – 183 pkt.

W kategorii seniorów (pow. 50 lat) wygrał Wojciech Bogacki (ZS 4) – 177 pkt. przed Grzegorzem Andryszkiem 142 pkt. i Grzegorzem Reszką – 131 pkt. (obaj ZSP 3).

W klasyfikacji zespołowej pierwsze miejsce i puchar starosty zdobyła reprezentacja ZS nr 4 w składzie Stanisława Bogacka, Wojciech Bogacki i Damian Dziubecki uzyskując 589 pkt
. Drugie miejsce i puchar Zarządu Oddziału Powiatowego ZNP przypadł zespołowi P nr 11 – 531 pkt. Trzecia lokata i puchar Zarządu Ogniska TKKF ZNP dla ekipy ZSP nr 1 – 496 pkt.

Najlepszym w klasyfikacji indywidualnej i zespołowej wręczono medale, a ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali kalendarze wydane przez Starostwo i Urząd Miasta. Zawody kręglarskie zorganizowało Ognisko TKKF ZNP

i ZOP ZNP przy współudziale Starostwa Powiatowego (fundator pucharu, medali, nagród) oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji. Głównym organizatorem był prezes OTKKF ZNP Antoni Smolarek, a w ich przeprowadzeniu pomogli także Tomasz Dziubecki, Dagmara Reszka i Marta Dziubecka.

VII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Pracowników i Emerytów Oświaty odbył się w ZSP nr 1 w Tomaszowie Maz.. Oto rozstrzygnięcia finałów w poszczególnych kategoriach.

W kategorii kobiet Danuta Kowczur wygrała z Dagmarą Galą (ZS 4).
W rywalizacji młodszych seniorów (do 50 lat) po raz kolejny zwyciężył Tomasz Dziubecki (SP 14) pokonując po wyrównanej walce 3:2 Tomasza Błońskiego (G nr 7). Trzecie miejsce zajął Michał Pietrzyk (ZSP 3). W kategorii seniorów (pow. 50 lat) Grzegorz Reszka (ZSP 3) wygrał z Antonim Smolarkiem (OTKKF „ZNP”).
Organizatorem zawodów było Ognisko TKKF ZNP przy współudziale Zarządu Oddziału Powiatowego ZNP, Starostwa Powiatowego i ZSP nr1.
Turniej zorganizowali prezes Ogniska Antoni Smolarek i Jacek Matyszewski (ZSP 1).