Rafał Rudziński zdobywcą pucharu dyrektora ZSP 3 w szachach (Zdjęcia)

Rafał Rudziński zdobywcą pucharu dyr. ZSP 3
Rafał Rudziński zdobywcą pucharu dyr. ZSP 3 Dariusz Sejdak
Rafał Rudziński, uczeń 3 klasy Gimnazjum nr 7 w Tomaszowie Maz. zwycięzcą turnieju szachowego o puchar dyrektora ZSP 3.

Wyniki końcowe:
1. Rafał Rudziński 7 pkt (z 7) - Gimnazjum nr 7 w Tomaszowie Maz.
2. Jakub Lechowski 6 pkt - Chrześcijańskie Gimnazjum "Tomasz"
3. Michał Lesiak 5 pkt - Gimnazjum w Żelechlinku
4. Marcin Plichta 4,5 pkt - Chrześcijańskie Gimnazjum "Tomasz"
5. Krzysztof Ostrowski - Gimnazjum nr 7 w Tomaszowie Maz.
6. Jakub Szyler- Gimnazjum nr 7 w Tomaszowie Maz.
7. Piotr Szmidt- Gimnazjum nr 7 w Tomaszowie Maz.

Najlepsza gimnazjalistka Oliwia Doszczak- Gimnazjum nr 7 w Tomaszowie Maz. (zdobyła w rywalizacji z chłopcami 2 pkt i zajęła 15 miejsce).

Startowało 18 zawodników (w tym zgłosiło się również 4 uczniów ZSP 3 - najlepszy był Adam Szewczyk 3c ZSZ- zdobył 3,5 pkt, zajął 9 miejsce).

- Turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze - mówi Dariusz Sejdak, organizator imprezy. - Gimnazjaliści wyrazili chęć uczestnictwa w przyszłych turniejach szachowych organizowanych w naszej szkole.