Policja prosi o pomoc świadków wypadku, do którego doszło we wtorek w Bukowcu Opoczyńskim. Srebrny samochód potrącił rowerzystę i odjechał z miejsca wypadku, pozostawiając rannego na drodze.

Kierowca srebrnego samochodu osobowego w Bukowcu Opoczyńskim potrącił rowerzystę, a następnie odjechał z miejsca wypadku. Nieprzytomnego rowerzystę do szpitala zabrało pogotowie ratunkowe. Na szczęście stan zdrowia poszkodowanego 62-latka poprawia się.

Do wypadku doszło 14 lutego br. o godzinie 15.20 na drodze wojewódzkiej 726 w Bukowcu Opoczyńskim. Kierowca srebrnego samochodu osobowego potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając poszkodowanemu pomocy. Policjanci wstępnie ustalili możliwe okoliczności wypadku. Prawdopodobnie kierowca srebrnego samochodu podczas wyprzedzania potrącił 62-letniego rowerzystę. Niestety nie zainteresował się losem mężczyzny. Odjechał z miejsca pozostawiając 62-latka na drodze. Na szczęście inni uczestnicy ruchu widząc leżącego na jezdni człowieka szybko wezwali pomoc. 62-latek trafił do szpitala.

W związku z tym policjanci zwracają się z prośbą do ewentualnych świadków tego zdazrzenia o wszelkie informacje mogące przyczynić sie do ustalenia kierowcy srebrnego samochodu osobowego, który potrącił 62 rowerzystę.

Informacje w tej sprawie można kierować pod numer telefonu 44 754 61 04( całodobowo) lub 44 754 61 70 ( w godzinach 7.30-15.30).

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Mil (gość)

    Przydała by się tam ścieżka rowerowa, dużo rowerzystów tam jeździ a droga wąska do tego często jeżdżą auta ciężarowe