Plebiscyt Mistrzowie Smaku 2018 Powiatu Tomaszowskiego zakończony. Kto zwyciężył?

wola
W czwartek, 2 sierpnia, zakończył się etap powiatowym plebiscytu Mistrzowie Smaku 2018 Powiatu Tomaszowskiego. Kto zwyciężył?

W czwartek, 2 sierpnia, zakończył się etap powiatowym plebiscytu Mistrzowie Smaku 2018 Powiatu Tomaszowskiego. Rywalizacja była bardzo zacięta i trwała do ostatnich sekund głosowania.

W kategorii Restauracja Roku pierwsze miejsce zajęła Pizzeria Capone w Tomaszowie Mazowieckim, która zebrała 360 głosów. Drugie miejsce zajęła Pizzeria Fiero w Tomaszowie Mazowieckim, a trzecie Sushi Kushi w Tomaszowie Mazowieckim. W kategorii Kucharz Roku zdecydowanie wygrał Jacek Fiedorowicz kucharz w Centrum Molo w Smardzewicach, druga była Sylwia Staruszkiewicz z Bistro Bajgiel w Tomaszowie, a trzeci Krzysztof Łysakowski z Restauracji Toscania w Tomaszowie.
W kategorii Kawiarnia Roku zdecydowanie wygrał Klub Ęklawa w Tomaszowie Maz. a druga była Venezia Cafe w Tomaszowie Maz.
W kategorii Bar Jadłodajnia Roku wygrał Sie je je z Tomaszowa, drugi był Naleśnix z Tomaszowa, a trzeci Bistro Bajgiel.

W pierwszym etapie plebiscytu, osobno w Łodzi i powiatach, zostaną przyznane tytuły Kucharz Roku, Kelner Roku, Restauracja Roku, Bar/Jadłodajnia Roku/Bistro oraz Cukiernia/Kawiarnia Roku. Laureaci w każdej z tych kategorii, poza tytułami i dyplomami, zdobędą także nagrody rzeczowe i zaproszenia na wydarzenia kulturalne oraz awansują do wojewódzkiego finału, który wyłoni najlepszych w całym województwie łódzkim.

Niezależnie od głosowania w Łodzi i powiatach, nagrody zostaną przyznane także w wojewódzkich kategoriach plebiscytu. Wyniki głosowania publiczności zdecydują o tym, kto zdobędzie tytuł Barmana Roku. Na lokale gastronomiczne czekają wyróżnienia w kategoriach: Lody Roku, Pizza Roku, Sushi Roku oraz Burger Roku. W plebiscycie zostaną nagrodzeni także producenci pieczywa z naszego województwa, który powalczą o prestiżowy tytuł Piekarnia Roku