Otwarcie Areny Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim: Wioletta Jóźwik prezesem spółki

Wioletta Jóźwik została prezesem spółki Tomaszowskie Centrum Sportu, która będzie zarządzać Areną Lodową w Tomaszowie Maz. Na pierwszą ślizgawkę musimy jeszcze poczekać.

W piątek, 1 grudnia, Rada Nadzorcza spółki Tomaszowskie Centrum Sportu, która zarządza Areną Lodową w Tomaszowie Maz. zadecydowała o powołaniu na stanowisku prezesa spółki Wioletty Jóźwik.

Wioletta Jóźwik ukończyła prawo i administrację na Uniwersytecie Łódzkim. Od 2007 roku prowadziła własną działalność gospodarczą, była również prezesem Fundacji TM Innowacje. Od urodzenia mieszka w Tomaszowie Mazowieckim.
- Oczekuję od prezesa spółki realizacji celów menadżerskich - mówi prezydent Marcina Witko.- Dobrze, że prezes nie jest związana z żadnym środowiskiem sportowym, dzięki temu będzie równo traktować wszystkich. Plany spółki są bardzo ambitne. Jak do tej pory mamy szczęście do prezesów spółek, realizują wielkie zadania m.in. wymianę taboru MZK i budowę nowej bazy MZK, geotermię czy programy mieszkaniowe. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Życzę spółce pozycji tylko medalowych. Będę jako reprezentant właściciela czyli miasta doglądał jej wnikliwym okiem.

Oficjalne otwarcie Areny Lodowej w Tomaszowie Maz. zaplanowano na czwartek, 14 grudnia, na godz. 17. Obecnie w arenie trwają cały czas testy i ostatnie prace wykończeniowe, aby wraz z dniem oficjalnego otwarcia arena mogła już działać bez żadnych ograniczeń.

Wiadomo również, że otwarcie będzie połączone z koncertami. Na razie prezydent Marcin Witko zdradził, że gwiazdą koncertu będzie Ray Wilson, były wokalista zespołu Genesis, ale na tym nie koniec. W najbliższych dniach poznamy kolejnych wykonawców. Impreza będzie biletowana, a dla posiadaczy Karty Tomaszowianina będą duże zniżki.

Dzień później arena będzie znowu gościła łyżwiarzy szybkich, odbędą się bowiem Mistrzostwa Polski w sprincie. Emocji więc nie zabraknie.

Kiedy tomaszowianie będą mogli poślizgać się na łyżwach? Na razie nie ma pewności, czy uda się to zorganizować w dniach od 14 do 17 grudnia. Być może na ślizgawkę będzie można wejść tuż po zakończeniu mistrzostw. Jak również zapewnia prezydent, ceny wejścia na ślizgawkę będą niewiele wyższe od tych, które mieliśmy do tej pory, zwłaszcza dla posiadaczy Karty Tomaszowianina.

Klubowe Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn - konferencja prasowa 30 listopada 2017 Atlas Arena:

Wideo

Beata Dobrzyńska

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

13.01.2018, 16:16

ŻENADA!!! Osoba bez żadnego doświadczenia na takim stanowisku.....

08.12.2017, 10:16

jeszcze wczoraj bylo widoczne kilka wpisów , NIE PODOBALY SIE!!!!!!!!! czyzby cenzura w mieskim ratuszu...... SKANDAL! nie wygodna prawda

08.12.2017, 10:08

co innego zarzadzanie firma jedno osobowa zarejestrowana legalnie od 2014r!!!!!!!!!!!!!!!a co innego odpowiedzialna funkcja , GDZIE SKAL I PROPORCJA zjednej str. 50mln obiekt----- z drugiej osoba bez znajomosci jezykow na menadzerskim stołku, bez przygotowania i doswiadczenia....

07.12.2017, 10:09

Pani Wioletta to moda i ambitna osoba. Przez wiele lat z entuzjazmem rozwijała swoją firmę. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu swojej firmy a także piastowała funkcję prezesa w Fundacji TM Innowacje. Z tego co mi wiadomo jest osoba bezpartyjną, więc sugerowanie koneksji nie jest według mnie na miejscu. Taki awans nie wziął się z niczego. Dziwią mnie złośliwe uwagi co niektórych internautów. Osobiście kibicuję Pani Wioletcie i życzę powodzenia III

06.12.2017, 19:13

W tak szybkim tempie awansu pani Wioli prezydent Duda powinien czuć się zagrożony, pomijam fakt iż p.Beata Szydło powinna po woli szykować się do dymisji.robie kurs fotograficzny!!!

06.12.2017, 18:02

pomysły i wizja to zamoło zeby zarzadzac publicznymi pieniedzmi!!!!!!!!!!!!!!!!!co to za tepa argumentacja TRZEBA BYC SPECJALISTA!!!!!!!!!!!!!

05.12.2017, 23:39

te 30 000 za ciepło to nieprawda , za miesiąc wyszło 80 000 ....

05.12.2017, 11:02

e tam jaki wstyd kasę zbierać- patrz kolekcje foto - http://wiolajozwik.fotolog.pl/ z lat przed założeniem działalności gospodarczej :-)))) Pani Prezes obrotna jest ......i " da radę bo ma pomysły i wizję "

04.12.2017, 22:45

dzieci są cenniejsze , koszt wejścia dziecka na lód ( tor) 26,00 godzinka . teraz to będzie tak - Pani Prezes będzie be i będzie sondażowo windować ceny wejściówek a Pan Prezydent będzie cacy i będzie ( doglądając Panią Prezes wnikliwym okiem ) ciutkę opuszczać . zabawa na całego - w ZŁEGO i DOBREGO , zakup zabawki 50mln , plus koszty bieżące 30.000 ciepło + 40 000 mrożenie + 15 000 klimatyzacja + 80 000 etaty + do 20 000 koszty inne = 200 000 miesięcznie

04.12.2017, 14:37

TOR tylko dla panczen , wychodzi że nie bardzo będzie chętnych rodziców do finansowania jazdy na łyżwach długich w cenie 26,00 zł za 1 godzinkę :-))))))))))))) poczekamy , może mrozek złapie to po zalewie się pojeździ , i za gratis :-)))))

03.12.2017, 22:53

wychodzi na to że admin robi czystkę w komentarzach :-)) to taki znak dobrej zmiany chyba, temat był o kosztach bieżących i lodowisku dla Suwerena ( boisko hokejowe ) TOR tylko panczen ....a usuwanie komentarzy nic nie zmieni

03.12.2017, 18:20

Jak na 36 lat to ta Pani posiada "WIELKIE DOŚWIADCZENIE" wg podawanych informacji.

03.12.2017, 17:22

Przecież to są jakieś jaja ! Nie ma bardziej kompetentnych ludzi na to stanowisko ? Kolesiostwo trwa !!!

03.12.2017, 14:55

Gratulacje dla Wioli za odwagę. Dziewczyna da radę bo ma pomysły i wizję.

03.12.2017, 14:41

[b]Oświadczenie wydawcy[/b]

Przepraszam Panią [b]Aleksandrę Tyczyńską[/b] i Pana [b]Marka Obszarnego[/b], dziennikarzy "Dziennika Łódzkiego" za naruszenie ich dobrego imienia w artykułach zatytułowanych "Niemieckie łapy precz od Moniki Tery" oraz "Obszarny i Tyczyńska skarżą się swoim szefom za "niemieckie pieski".
[b]Mariusz Baryła[/b]
_________________________

(Oświadczenie zamieszczono zgodnie z wyrokiem Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 6.06.2017 r. Będzie utrzymywane na stronie "GT" do dnia 5 stycznia 2018 r.)

03.12.2017, 13:51

Przecież Ona robi zdjęcia po weselach od bardzo dawna . To dopiero w 2014 zarejestrowała działalność ? Jednoosobowa firma ( fotograf weselny ) i skok na stanowisko Prezes .... zero wstydu ..

03.12.2017, 12:44

Fotografka weselna Panią prezes .... masakra i zero wstydu

03.12.2017, 11:38

tu żeście przegli pałkę na maxa...

03.12.2017, 10:47

Otwarcie hali płatne:), no naprawdę z wielkim hukiem otwieracie tę halę, dziękujemy Panie Prezydencie i Pani Prezes :) trzymajcie tak dalej :)

02.12.2017, 20:51

Szok szok szok jeszcze raz szok! Ciekawe jakie kryteria trzeba spełniać żeby prezesem zostać...? Przecież to do tv się nadaje :)

02.12.2017, 19:15

Fundacji TM Innowacje IV
Fundatorami fundacji są miejskie spółki ciekawe, na jakich zasadach są przekazywane środki finansowe na działalność.
Jakimi osiągnięciami może pochwalić się Fundacja TM Innowacje w okresie od kwietnia 2017r. do listopada 2017r.
Na podstawie: http://tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl/artykul/powstala-nowa-fundacja-tm-innowacje-zajmie-sie-wspieraniem,4083829,art,t,id,tm.html
Czy Zarząd i Rada Nadzorcza pobiera jakieś wynagrodzenie, diety.
Według wypowiedzi prezydenta miasta Marcin Witko „będę jako reprezentant właściciela czyli miasta doglądał jej wnikliwym okiem”.

02.12.2017, 19:14

Fundacji TM Innowacje III
Fundacja stawia sobie zadania współpracy z władzami samorządowymi w zakresie rozwoju Tomaszowa, organizowania imprez, konferencji, promocji miasta … (czy przypadkiem nie są to obowiązki Urzędu Miasta i Starostwa – posiadamy w mieście dwie informacje turystyczne, wydziały promocji i inne).
Na podstawie: http://tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl/artykul/powstala-nowa-fundacja-tm-innowacje-zajmie-sie-wspieraniem,4083829,art,t,id,tm.html

02.12.2017, 19:11

Fundacji TM Innowacje II
Fundacja TM Innowacje została założona przez tomaszowskich samorządowców Krzysztof Kuchta, Marek Kubiak, Zofia Szymańska, Katarzyna Marchewka, Krzysztof Biskup i Agnieszka Pacholska, którzy stanowią Radę Nadzorczą
Inicjatorem powołania fundacji był prezydent miasta Marcin Witko.
Na podstawie: http://tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl/artykul/powstala-nowa-fundacja-tm-innowacje-zajmie-sie-wspieraniem,4083829,art,t,id,tm.html

02.12.2017, 19:10

Fundacji TM Innowacje I
Pani Wiolettę Jóźwik „była również prezesem Fundacji TM Innowacje” (w jakim okresie od do – brak takiej informacji w KRS).
Fundacja TM Innowacje została założona 03 kwietnia 2017r. w Tomaszowie Maz. ul. Konstytucji 3 Maja 36. Pod tym adresem posesja zamknięta od dłuższego czasu – było przedszkole, które zostało zlikwidowane).
Na podstawie informacji z KRS

02.12.2017, 17:53

fajna inwestycja czyli jak wydać hałdę kasy na budowę toru lodowego dla garstki zawodników,( kadra i tak musi jeździć po świecie żeby startować i mieć kontakt z resztą świata ) optymizm pana prezydenta zadziwiający , ciekawe skąd weźmie kasę na bieżące utrzymanie ( 150 000 miesięcznie może starczy ) no ale Pani Prezes Spółki " nie jest związana z żadnym środowiskiem sportowym " to da radę ściągnąć sponsorów sportu ....