Łyżwiarstwo szybkie: Zdobyły trzy puchary

Aleksandra Dębowska z KS Pilica Tomaszów na dystansach 500 i 1000 m zdobyła Puchar Polski Andrzej Wdowski
Na torze Stegny w Warszawie rozegrano finał Pucharu Polski. Zawodniczki Pilicy Tomaszów należały do najlepszych

Bardzo dobrze spisały się łyżwiarki tomaszowskiej Pilicy, które w efektownym stylu wywalczyły trofea aż w trzech konkurencjach podczas ostatnich zawodów Pucharu Polski w łyżwiarstwie szybkim, rozegranych na warszawskim torze Stegny. Wcześniej panczeniści Pilicy ścigali się także w stolicy oraz w Tomaszowie, Sanoku i Zakopanem.

Najlepiej zaprezentowała się Aleksandra Dębowska. Zdobyła ona Puchar Polski na 500 i 1000 m, a na 1.500 i 3.000 m była druga. W konkurencji 1.500 m puchar przypadł jej koleżance z Pilicy Ewelinie Cieślik, która na 1.000 m była druga.

Tomaszowianki oddały tylko jedno trofeum trzeciej wyróżniającej się zawodniczce, Aleksandrze Goss (WTŁ Stegny Warszawa), która zwyciężyła na dystansie 3.000 m.
W konkurencjach męskich wyścigi na 1.000 i 1.500 m wygrał Maciej Biega (Górnik Sanok), na 500 m Artur Nogal (Marymont Warszawa) i na 3.000 m Andrzej Gąsienica-Laskowy (AZS Zakopane).

Na torze Pilicy w Tomaszowie odbyły się międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików. Rywalizowali łyżwiarze szybcy z Łódzkiego i Mazowsza.
W zmaganiach dziewcząt zdecydowanie dominowała Amanda Kaczmarek z Pilicy Tomaszów, która wygrała na wszystkich dystansach (dwa razy na 500, na 1000 i 1500 m). Trzecia była Magdalena Bednarek, czwarta Karina Dębiec a piąta Natalia Kowalska (wszystkie IUKS 9 Tomaszów Maz.).
Wśród chłopców wygrał Albert Kołodziejczyk z IUKS 9, a drugi był Mateusz Aftyka z Pilicy. Tymi startami łyżwiarze zakończyli sezon.