LKS Caro Rzeczyca wygrywa z Bzurą Ozorków, a Lechia gra w środę (10 lutego) z SMS II Spała

LKS Caro wygrywa, Lechia gra w środę z SMS II
LKS Caro wygrywa, Lechia gra w środę z SMS II Andrzej Wdowski
W przełożonym z 13 lutego meczu II ligi grupy III LKS Caro pokonał w hali w Rzeczycy Bzurę Ozorków 3:1. Lechia Tomaszów także przełożyła mecz 20. kolejki i zagra go w najbliższą środę (10 lutego) w hali Gastronomika.

Siatkarze LKS Caro Rzeczyca w pojedynku 20. kolejki pokonali we własnej hali w sobotę (6 lutego) Bzurę Ozorków 3:1. Podopieczni trenera Jarosława Sobczyńskiego nie rozpoczęli tego pojedynku dobrze i pierwszego seta przegrali 22:25. W kolejnych partiach już nie było żadnej wątpliwości, która z drużyn jest lepsza. Rzeczycanie wygrali kolejno do 19, 15 i 18, i pewnie zgarnęli kolejne 3 punkty.

W sobotę zagrali także siatkarze Norwida Częstochowa. W Borownie pokonali tamtejszy LKPS 3:1 (18, 18, -23, 17).

Lechia w 20.kolejce miała grać 13 lutego z SMS II Spała. Ale i to spotkanie zostało przełożone i odbędzie się w środę (10 lutego) o godz. 19 w hali Zespołu Szkół Samorządowych nr 2 w Tomaszowie Maz.

Występujący w I lidze siatkarze SMS PZPS Spała w piątek stoczyli zacięty bój z PGE Skrą Bełchatów w Pucharze Polski we Wrocławiu. Podopieczni trenera Sebastiana Pawlika przegrali 0:3, ale za swoją postawę zewsząd zbierali pochwały.

W sobotę pojechali do Kęt na spotkanie o mistrzostwo I ligi. Zmęczeni nieco walką w Pucharze Polski z PGE Skrą, nieoczekiwanie ulegli miejscowemu KPS 2:3 (-9, 20, 21, -23, -15). Ostatnie dwa sety, jak widać, grane były na przewagi, siatkarzom ze Spały zabrakło w nich trochę szczęścia, bo ich wyniki mogły być odwrotne.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani