Lechia Tomaszów Maz. z pucharem marszałka. Karol Nawrocki najlepszym zawodnikiem turnieju (FOTO)

Lechia Tomaszów z pucharem marszałka
Lechia Tomaszów z pucharem marszałka Krzysztof Kiernowicz
Młodzi zawodnicy Lechii Tomaszów Maz. triumfowali w finałowym turnieju halowej piłki nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego rocznika 2006. Podopieczni trenera Bartłomieja Jeske wygrali wszystkie mecze, a w decydującym pojedynku po emocjonującej walce zwyciężyli Więcej Niż Sport Łódź 4:3.

Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach. Wyniki w tej fazie rozgrywek tomaszowskiego zespołu:

Lechia – Sport Perfect Łódź 4:1 (Maks Bogusławski, Piotr Żak, Karol Nawrocki 2)
Lechia – Pogoń Zduńska Wola 5:1 (Maks Bogusławski 2, Karol Nawrocki, Bartosz Strzelecki, Piotr Szymański)
Lechia – Widok Skierniewice 2:1 (Mikołaj Kugiel, Jakub Sidwa).

W półfinale Więcej Niż Sport wygrało z Sport Perfect Łódź 2:0, zaś Lechia pokonała Mazovię Rawa Maz. 4:1 (Piotr Żak, Jakub Sidwa 2, Karol Nawrocki).

W finale Lechia pokonała Więcej Niż Sport Łódź 4:3 (Mikołaj Kugiel 2, Piotr Szymański, Karol Nawrocki)

Lechia: Szymon Kardas, Adam Bielejewski, Piotr Szymański, Bartosz Strzelecki, Szymon Nowakowski, Jakub Sidwa, Maks Bogusławski, Mikołaj Kugiel, Karol Nawrocki, Piotr Żak. Trener: Bartłomiej Jeske.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Karol Nawrocki.

Wszyscy piłkarze otrzymali dyplomy, medale, puchar i torby sportowe, a nagrody wręczali m.in: marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień oraz Stanisław Sipa, wiceprezes ŁZPN i prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Tryb.