Na prezentacji wiosennej ramówki TVN-u nie mogło zabraknąć gwiazd. Pojawili się m.in.: Małgorzata Rozenek, Filip Bobek, Maja Sablewska, Małgorzata Socha czy Małgorzata Kożuchowska. Zobaczcie, jak wypadły gwiazdy na czerwonym dywanie i co jest teraz modne!


Źródło: Agencja TVN/x-news

W wiosennej ramówce TVN-u znajdzie się nowa produkcja z Małgorzatą Kożuchowską - "Druga szansa". Premierowy odcinek już 15 lutego. Poza tym w programie nie zabraknie produkcji doskonale znanych widzom TVN. Będą kolejne odcinki "Singielki", "Na Wspólnej", "Szkoły", "Szpitala" oraz "Ukrytej prawdy".


Źródło: TVN24/x-news

Na czerwonym dywanie mogliśmy podziwiać między innymi.: Małgorzatę Sochę, Małgorzatę Kożuchowską, Filipa Bobka, Paulinę Chruściel, Izabelę Kunę, Jakuba Wesołowskiego, Rafała Królikowskiego, Tamarę Arciuch, Monikę Mariotti, Wojciecha Mecwaldowskiego, Katarzynę Herman czy Grażynę Wolszczak.

/center>
Źródło: Agencja TVN/x-news

Czytaj też: Miss Egzotica 2016. Piękne kobiety ponownie przyjadą do Warszawy

Czytaj także

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Bivol (gość)

  Jakby ktoś chciał to do pobrania są(w niektórcyh serialach nawet 10) premieroweodcinki Szkoły , Mam Talent,Top Model itp , linki do pobrania poniżej:

  Wszystkie seriale/show do pobrania:
  19+(nowy serial) - http://tinyurl.com/nowy-serial-tvn
  Mam Talent - http://tinyurl.com/MamTalent2016
  Kuchenne Rewolucje - http://tinyurl.com/rewolucje2016
  Top Model - http://tinyurl.com/top-moddel
  Na Wspólnej - http://tinyurl.com/na-wspolnejj
  Szkoła - http://tinyurl.com/Szkola2016
  Szpital - http://tinyurl.com/Szpital-2016
  Singielka - http://tinyurl.com/singielka-2016
  Druga szansa - http://tinyurl.com/2-szansa