Kino Helios w Tomaszowie Maz. zaprasza dzieci na niedzielne poranki filmowe.

Kino Helios w Tomaszowie Maz. zaprasza na porcję filmowych niespodzianek i kolejne odcinki z serii Filmowe Poranki – Przygody Słoniczki Elli! W niedzielę 17 września o godzinie 10:30 wyświetlony zostanie nowy zestaw bajek:
· Doskonała dynia Franka
· Ella rozwozi gazety
· Nocowanka w muzeum
· Odwiedziny babci
· Burmistrzyni Belinda
· Szalony kapelusz

Przed seansami czeka moc atrakcji! Między innymi:
· Ogromny dmuchany zamek do skakania,
· Stolik pełen zabawek i klocków Playmobil,
· Malowanie buziek na przeróżne wzory,
· Konkursy z super nagrodami.

Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków czekają również wspaniałe upominki od PLAYMOBIL.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Po seansie każdy uczestnik otrzyma "balonowy" upominek.

Helios zaprasza również na kolejne spotkanie z Filmowymi Porankami 1 października o godzinie 10:30! Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

Dla naszych Czytelników mamy trzy pojedyncze zaproszenia na najbliższy poranek filmowy, 17 września. Aby je otrzymać wystarczy napisać, dlaczego chcemy bilety i przysłać odpowiedź na adres tomaszow@dziennik.lodz.pl
Na odpowiedzi czekamy tylko do czwartku, 14 września, do wieczora. Proszę dopisać swoje imię i nazwisko oraz telefon.

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!