Kadetki Dargfila Tomaszów Maz. wygrały turniej w Białymstoku i awansowały do półfinałów mistrzostw Polski w siatkówce (FOTO)

Kadetki Dargfila awansowały do półfinału mistrzostw Polski
Kadetki Dargfila awansowały do półfinału mistrzostw Polski MUKS Dargfil
Kadetki Dargfila Tomaszów Maz. w pięknym stylu awansowały do półfinałów mistrzostw Polski w piłce siatkowej. Podczas turnieju w Białymstoku podopieczne trenerów Krzysztofa Filipowicza i Zbigniewa Krzemińskiego zdecydowanie wygrały wszystkie mecze, tracąc w nich zaledwie jednego seta!

Turniej w Białymstoku tomaszowianki kończyły dzisiaj (10 marca) pojedynkiem z KaEmKa Starogard Gdański. Wygrały 3:0, rozbijając wręcz rywalki w setach 25:6 25:9 25:15!

Wcześniej kadetki Dargfila pokonały kolejno: po 3:0 w grupie zespoły UKS Pogodno Szczecin i Gdyńską Akademię Siatkówki, oraz w dalszej fazie turnieju wygrały 3:1 z MOS Wola Warszawa.

Barw Dargfila na turnieju w Białymstoku broniły: Martyna Łazowska, Maja Malczewska, Izabela Zendeł, Dominika Skoneczna, Wiktoria Kubryn, Julita Piasecka, Oliwia Błaszczyk, Angelika Danielik, Oliwia Kubryn, Daria Kaczmarek, Inga Fijałkowska. Trenerzy: Krzysztof Filipowicz i Zbigniew Krzemiński

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani