W ubiegłym roku zamiast Dni Tomaszowa, do miasta zawitało Lato z Radiem

(© Andrzej Wdowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Tomaszowskie Juwenalia i doroczne Dni Tomaszowa w tym roku będziemy świętować podczas jednej imprezy plenerowej. Porozumienie w tej sprawie dzisiaj (27 marca) zawarli prezydent miasta oraz pełnomocnik rektora ds. filii Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie i przedstawiciel Samorządu Studenckiego.

Obie strony zadeklarowały organizację wspólnej imprezy w czerwcu, a dokładnie w dniach od 20 do 22. Impreza zostanie objęta wspólnym patronatem i współfinansowaniem.

Trzydniowy program imprezy zapowiada wiele wydarzeń - tych o charakterze sportowym, artystycznym i rozrywkowym. W ramach imprezy między innymi ma zostać rozegrany mecz między drużynami studentów i urzędników miejskich. Ważnym punktem programu będą uroczystości jubileuszowe związane z 15 - leciem istnienia filii Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie.

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!