Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Rozdanie Muzycznych Nagród Radia FAMA - FAMKA 2015 już 22 listopada w hali samochodówki.

Już 22 listopada odbędzie się Rozdanie Muzycznych Nagród Radia FAMA - FAMKA 2015. Do Tomaszowa Mazowieckiego przyjedzie wiele gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Kogo w tym roku będzie można zobaczyć na scenie w tomaszowskiej hali Samochodówki?

Do Tomaszowa przyjadą m.in. Feel, Video, Sound'n'Grace, Nowator i Magda Femme, Czerwone Gitary, Gabriel Fleszar, Mateusz Mijal, Poparzeni Kawą Trzy. Mirami, Dushia & Bel Mondo.

Koncert odbędzie się 22 listopada w hali ZSP nr 3 o godz. 18.30.

Rozrywka

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

123 (gość)

Jeszcze się to g...o nie odbyło a mnie już ch.. strzela jak słyszę po raz pińcset dziewińcset setny słyszę o tym wydarzeniu! Nie mam nic przeciwko koncertom żeby nie było. Ale do jasnej cholery ile można o tym gadać?! W końcu jakie miasto takie wydarzenie. A ludzie którzy piszą do famy i się PROSZĄ na kolanach żeby dostać zaproszenie to już muszą coś nie tak w tej swojej makówce. Szkoda mi takich ludzi tak z 1/3 nerki. Ekipa w radiu ma dobry ubaw. Wiem z pewnego źródła. Famka jest jak skoda = szkoda o tym gadać.

Patrycja (gość)

Sprzedam zaproszenie dla dwóch osób na koncert FAMKA 2015
Zaproszenie jest dla dwóch osób VIP, miejsca siedzące

http://olx.pl/oferta/zaproszenie-vip-na-koncert-famka-2015-bilet-dla-2-osob-tanio-okazja-CID751-IDcGKDb.html