Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wiemy już, kto zorganizuje Dni Tomaszowa 2013. Urzędnicy rozstrzygnęli we wtorek (21 maja) przetarg na organizację imprezy plenerowej 22 czerwca na tomaszowskich błoniach.

Do realizacji została wybrana najtańsza oferta, firmy Creality z Łodzi, choć jak podaje Jakub Pietkiewicz, pełnomocnik ds. komunikacji społecznej, cena nie byłą jedynym kryterium oceny, pod uwagę brane było też m.in. doświadczenie w organizacji podobnych imprez i zaproponowane atrakcje. W sumie oferty złożyło pięć firm, a rozpiętość cenowa wynosiła od 59-150 tys. zł.

I tak za 59 tys. zł, (tyle wynosiła oferta firmy Creality, która poza występem gwiazd obejmuje także organizację imprezy i promocję) na scenie zobaczymy prawdopodobnie zespoły Natural Dread Killaz, RZK Sound (zespoły z pogranicza dancehallu i reggae) a gwiazdą wieczoru będzie zespół Łzy, oczywiście bez gwiazdy Ani Wyszkoni, a z nową wokalistką Sarą Chmiel.

Imprezę, którą poprowadzą Maciej Kucharek i Magda Libiszewska, zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

Ta impreza z okazji Dni Tomaszowa 2013 wpisze się cykl imprez pod patronatem marszałka "Kocham Łódzkie".

Podpisanie umowy z organizatorem zaplanowano na środę 22 maja.

Dziś wiadomo już także, że w miejscu trwania imprezy głównej zostaną rozegrane zawody o "Puchar prezydenta Tomaszowa w skokach spadochronowych na celność lądowania", w ramach zawodów zostanie rozegrana kolejka w skokach spadochronowych na celność lądowania, ilość skoków będzie zależała od pogody i ilości startujących.

Dzień wcześniej, w piątek 21 czerwca, bawić się będziemy na muszli w Parku Solidarność z okazji Juwenaliów. Na scenie wystąpią m.in. Blizna i The Stylacja.

Komentarze (26)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

JAREK (gość)

I ZNÓW NIC NIE NAPISANO O WARTOŚCIOWEJ IMPREZIE JAKĄ BYŁ WYSTĘP TOMASZOWSKIEGO TEATRU DO SPRAW CIĘŻKICH JAK I GRUPY NA TRZEŹWO W RAMACH PROGRAMU PROFILAKTYKA A TY.JA ROZUMIEM ,ŻE TO MOŻE MAŁO POPULARNE JEDNAK JEST SPORA GRUPA LUDZI KTÓRZY MAJĄ MÓZG ZAMIAST PUSZKI PIWA I MOGLIBYŚCIE TO WRESZCIE ZROZUMIEĆ.LICZĘ ŻE TO SIĘ ZMIENI.DZIĘKUJE.

Tomaszowianin (gość)

Dno, syf, kiła i mogiła... Ale dobrze wiedzieć, że można spokojnie zarezerwować ten czas na coś innego albo wyjechać z tego grajdoła. Z roku na rok ta impreza schodzi na psy... Szkoda tylko tak zmarnowanych pieniędzy...