Rozpoczynamy II edycję plebiscytu Człowiek Roku 2016 powiatów województwa łódzkiego. Kandydaci do tego tytułu to osoby, które mają pozytywny wpływ na życie w naszych powiatach, miastach i gminach.

20 stycznia o godz. 9.00 rozpoczynamy głosowanie w powiatach: bełchatowskim, piotrkowskim i m. Piotrków Trybunalski, tomaszowskim, opoczyńskim, wieluńskim, wieruszowskim, pajęczańskim i radomszczańskim. Potrwa do 24 lutego do godz. 21.59. W kolejnym tygodniu dołączą pozostałe powiaty naszego województwa.

Jeśli na liście brakuje osób, które Państwa zdaniem zasłużyły na to wyróżnienie, prosimy o przesłanie ich kandydatur z uzasadnieniem drogą elektroniczną na adres email: m.oleski@dziennik.lodz.pl. Na zgłoszenia czekamy do 6 lutego do godz. 15. Warunkiem uczestnictwa w plebiscycie jest zgoda nominowanych osób.

Nie pozostaje nam nic innego jak zachęcić Państwa do głosowania na kandydatów, do których Waszym zdaniem powinny trafić te zaszczytne wyróżnienia.

Głosowanie i aktualne wyniki w poszczególnych powiatach można znaleźć na stronach:


- POWIAT PIOTRKOWSKI I M. PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
- POWIAT WIELUŃSKI
- POWIAT WIERUSZOWSKI
- POWIAT PAJĘCZAŃSKI
- POWIAT RADOMSZCZAŃSKI
- POWIAT OPOCZYŃSKI
- POWIAT TOMASZOWSKI
- POWIAT BEŁCHATOWSKI


Jak głosujemy
Głosowanie w naszym plebiscycie rozpoczyna się 20 stycznia i potrwa do 24 lutego do godz. 21.59.

Głosować można na dwa sposoby:
- Za pomocą SMS Premium – 20.01.2017 od godz. 9.00 do 24.02.2016 7godz. 21.59.59, 1 SMS (koszt 2.46 zł z VAT) to 10 głosów oddanych na wybranego kandydata.
- Za pomocą aplikacji Facebook - 2.01.2017 od godz. 9.00 do 24.02.2017 do godz.21.59.59. 1 klik to 3 głosy na wybranego kandydata. Dziennie można oddać jeden klik na wybranego kandydata.

Nagrody
Zwycięzcy plebiscytu otrzymają pamiątkową paterę oraz prezentację na łamach danego tygodnika. Dwóch kolejnych uczestników w każdym z powiatów otrzyma tytuł finalisty, pamiątkowy dyplom oraz prezentację na łamach tygodnika.

Czytaj także

  Komentarze (28)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  kjhgf (gość)

  do tej pory nie wypowiadałem się, ale to żenada by takie prostackie, chamskie osoby prowadziły ten plebiscyt. To kompromitacja dla miast

  ja (gość)

  A Gdzie Dariusz Woźniak miłościwie panujący od 15 lat w Ruścu niestety? Jestem rozczarowany droga redakcjo! Przecież to on miał wygrać

  Janina Kowalska (gość)

  Ferenc, bije rekordy popularności w swoim mieście!
  Skąd on tyle głosów zebrał w wyborach!
  Chyba ludzie go jeszcze nie znali i dali się nabrać na tytuł doktora.
  Teraz, w praniu, okazało się jaki on fachowiec. Każdemu marzy się Milczanowska, bo przynajmniej conieco robiła, a ten doktor nic a nic...o przepraszam sadził róże i to wszystko co potrafił.
  Myślę , że wiele głosów na liście przysporzył sobie sam. Mozna przecież głosować przez faceboock i esmsami. On z żoną i dwoje dzieci, razy 30 dni, razy 10 głosów za sms...
  Panie Ferenc, a nie można dla dobra sprawy, samemu podać się do dymisji!

  Wyborca (gość)

  Pan Starosta - bo jest Starostą
  Pan Poseł - bo jest Posłem
  Pani Ewa Skorupa - kto to jest ?

  AJAC (gość)

  Numer 1 w PT osoba, która wyprowadziła i zjednoczyła byłych funkcjonariuszy MO, bhawo i jeszcze raz bhawo.

  Genia Parówka (gość)

  A gdzie kandydatura tego nawiedzonego człowieka, który obwołał się jedynym sprawiedliwym, niezależnym, wiarygodnym i i opiniotwórczym w Piotrkowie, a żeby jeszcze ludzi rozśmieszyć, to nazywa siebie... dziennikarzem?! No gdzie..................

  tymordomoja (gość) (mordamoja)

  z tego co wiem do piotrkowiskich celebrytów należą W.Waszczykowski, A.Lipnicka, MTrynkiwiecz i obecna M.Pingot - wszyscy maja i mieli wizję narcyzmu

  xyz (gość)

  Te wszystkie plebiscyty to są tylko po to, żeby nagonić kasę dla firmy (SMS (koszt 2.46 zł z VAT) oraz zwiększenia popularności dziennika.

  Harcerz (gość)

  Niezła beka, ludzie ogarnijcie się, to sztuczny plebiscyt. Brakuje tylko Minionków, a też nie mają matury;)!