Bajm i Beata Kozidrak wystąpią w kwietniu w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim. Bilety już w sprzedaży.

Bajm i Beata Kozidrak wystąpią 13 kwietnia 2018 r. w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim. Zespół świętować będzie 40-lecie działalności. Choć do wydarzenia zostało jeszcze dwa miesiące, bilety już są w sprzedaży.

Koncert z okazji 40-lecia zespołu Bajm to pierwszy tak duży koncert w nowo otwartym obiekcie. Wydarzenie zaplanowane jest na 9 tys osób. Beata Kozidrak to legenda polskiej sceny muzycznej, a kwietniowy koncert jest podsumowaniem jej pracy artystycznej. Nie powinno zabraknąć także nowego utworu, świeżo po premierze. Spośród biletów zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki.

Za najtańsze bilety na płytę zapłacimy 79 zł, nieco droższe pod samą sceną będą kosztować po 109 zł. Przygotowano również bilety w strefie VIP, czyli na trybunach i będą one kosztować 249 zł. Bilety można kupić za pośrednictwem strony www.ebilet.pl i w Empiku.

Posiadacze Karty Tomaszowianina mogą zakupić wejściówki w cenie specjalnej – 69,00 zł (miejsce na płycie). Aby skorzystać z oferty przy zakupie biletu należy podać kod promocyjny. Można je odebrać w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miasta w Galerii Tomaszów (przy ul. Warszawskiej 1). Stanowisko jest czynne w czwartki i soboty w godzinach 10 – 18.Wydarzenia tygodnia w Łódzkiem:

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!